Udostępnij w pełni Anonimowy kanał dla Sygnalistów

Kupując na naszej stronie roczny abonament, zyskujesz anonimowy kanał komunikacji z sygnalistami, chcącymi dokonać zgłoszenia.

Po pierwsze unikalna domena

Jeśli usługę wykupi firma Blue energy sp. z o.o. otrzyma od nas dedykowaną stronę zgłoszeniową pod adresem: blueenergy.sygnalizuje.com.

Na stronie poza logo Klienta, znajduje się wyciąg z procedury ochrony sygnalistów, odwołanie do innych kanałów zgłoszeniowych.

Po drugie bezpieczeństwo

Kanał bezpieczny i niezależny. Zabezpieczony certyfikatem SSL.Testowany i utrzymywany przez nasz wydział bezpieczeństwa.
Raporty z audytów bezpieczeństwa dostępne raz na rok.

Po trzecie procedura

W ramach wybranych abonamentów tworzymy dla Państwa dedykowaną procedurę wskazując niezbędne role, sposób postepowania, środki ochrony i inne niezbędne elementy.

Po czwarte doradztwo

Nasi eksperci w ramach wybranych abonamentów wesprą Państwa w problemach związanych z raportowaniem, dochodzeniem, czy zapewnieniem działań doskonalących.Posiadamy też zespół dochodzeniowy, który wspiera Klientów w ramach zbierania i zabezpieczania śladów, zwłaszcza elektronicznych.

Po piąte
Otrzymujesz kompleksowe wsparcie komunikacji z sygnalistami

Udostępnimy dedykowaną stronę (nazwafirmy.sygnalizuje.com), poprzez którą Sygnaliści będą mogli zgłaszać ci w bezpieczny sposób informacje związane z nadużyciami

Po szóste
Analiza DPIA

W ramach wybranego abonamentu wykonamy dla Ciebie dedykowaną analizę DPIA dla czynności przetwarzania związanej z przetwarzaniem danych osobowych sygnalisty i osób których dotyczą zgłoszenia